Blog Odkryj swoje mocne strony: skorzystaj z Lever Basic!

Czy wiesz, że podczas wykonywania zadań wolontariackich rozwijasz bardzo wiele cennych kompetencji? Przekonaj się, które z nich są twoją mocną stroną! Wejdź na https://leverbasic.pl i skorzystaj z LEVER BASIC – nowego narzędzia dla wolontariuszy, dzięki któremu ocenisz swoje kompetencje i wydrukujesz zaświadczenie, które przyda się w CV.

Komunikatywność, praca zespołowa, organizacja czasu – to tylko kilka kompetencji, które ćwiczysz, kiedy bierzesz udział w różnorodnych projektach społecznych, np. kiedy pomagasz w schronisku dla zwierząt, kiedy prowadzisz zajęcia dla dzieci w świetlicy, czy kiedy pomagasz organizować festyn. Wielu wolontariuszy nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że doświadczenie zdobywane w trakcie wolontariatu jest bardzo cenne ponieważ może pozytywnie wpłynąć na decyzję o zdobyciu wymarzonego stanowiska pracy.

Jeśli nigdy nie zastanawiałeś/-aś się, jakie są twoje mocne strony, czas to zmienić! Skorzystaj z narzędzia LEVER BASIC, dzięki któremu:

  • przekonasz się, które kompetencje miękkie są twoją mocną stroną,
  • przygotujesz portfolio, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy,
  • samodzielnie ocenisz swoje kompetencje i wygenerujesz zaświadczenie LEVER BASIC.

Jak to działa?

  • Wejdź na stronę https://leverbasic.pl
  • Weź udział w minikursie. Z czterech krótkich lekcji online dowiesz się, czym są kompetencje, jak odkryć swoje mocne strony oraz jak dokumentować posiadane kompetencje.
  • Oceń swoje kompetencje! Otrzymasz dostęp do formularza online umożliwiającego ocenę 13 kompetencji LEVER.
  • Wygeneruj zaświadczenie z wynikami oceny.

Dlaczego warto?

Korzystając z LEVER BASIC poznasz samego/samą siebie i przekonasz się, jak dużo wiesz i potrafisz!

Aby zacząć pracować nad swoimi kompetencjami, należy je najpierw dokładnie przeanalizować. Warto zastanowić się w czym jesteśmy mocni, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować. LEVER BASIC umożliwi Ci poznanie swoich największych zalet, dzięki czemu będziesz mógł/mogła je rozwinąć, a z biegiem czasu monitorować swoje postępy.

Uświadomiłam sobie, że z pozoru proste czynności, które na co dzień wykonuję, np. zorganizowanie zbiórki pieniędzy czy przejazdu grupy z jednego do drugiego miasta, wymaga konkretnych kompetencji, takich jak np. organizacja i planowanie. – przyznaje Marta, wolontariuszka, która brała udział w procesie oceny kompetencji LEVER.

Nie czekaj, daj sobie szansę na rozwój zarówno na rynku pracy, jak i w życiu osobistym!

Już dziś sprawdź swoje kompetencje na https://leverbasic.pl!

Odkryj swoje mocne strony: skorzystaj z Lever Basic!